نام زیرپورتال :فارس
دیدارشهردار و رئیس شورای شهر زرقان با  نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی ودارایی استان فارس

1395/6/25 پنجشنبه

دیدارشهردار و رئیس شورای شهر زرقان با نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی ودارایی استان فارس

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اموراقتصادی ودارایی استان فارس، قائدی شهردار، رئیس شورای شهر زرقان و هیات همراه با دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس دیدار کردند .در این دیدار، مسائل مربوط به وضعیت بنگاه‌های تولیدی، سرمایه‌گذاری، اشتغال و منابع طبیعی شهر زرقان مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت.

دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل اموراقتصادی ودارایی فارس

1395/6/18 پنجشنبه

دیدار رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل اموراقتصادی ودارایی فارس

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل اموراقتصادی ودارایی استان فارس، دکتر کرم‌پور نماینده محترم مردم شریف شهرستان فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان با دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس دیدار کرد. در این دیدار، مسائل کلان اقتصادی استان نظیر وضعیت تولید و رشد اقتصادی، سرمایه گذاری خارجی و وضعیت محیط کسب و کار و اشتغال استان، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

دومین جلسه عمومی نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی ودارایی استان فارس   با ذیحسابان دستگاههای اجرایی درسال جاری

1395/6/14 يكشنبه

دومین جلسه عمومی نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی ودارایی استان فارس با ذیحسابان دستگاههای اجرایی درسال جاری

به گزارش روابط عمومی اداره کل اموراقتصادی ودارایی استان فارس دومین جلسه عمومی ذیحسابان دستگاه های اجرایی با مدیر کل امور اقتصادی ودارایی استان فارس برگزارگردید. جناب آقای دائی در ابتدای این جلسه از ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان به جهت ارسال به موقع گزارش اعتبارات هزینه ای قدردانی کرد.وی با بیان اینکه درآمد مصوب پیشبینی شده برای استان فارس در سال جاری نسبت به سال قبل 21درصد رشد نشان می‌دهد، تلاش وپیگیری ذیحسابان برای تحقق درآمدهای عمومی استان را بسیار مهم دانست.

برگزاری اولین نشست هم اندیشی مدیران‌کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های منطقه 5 کشور

1395/6/9 سه شنبه

برگزاری اولین نشست هم اندیشی مدیران‌کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های منطقه 5 کشور

اولین نشست هم اندیشی مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استان‌های منطقه پنج کشوری در سال 1395 با حضور مدیران‌ کل و معاونین اقتصادی ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان های فارس، هرمزگان، یزد، کرمان و سیستان و بلوچستان با موضوع اقتصاد مقاومتی و بهبود محیط کسب و کار در دوم شهریور ماه به میزبانی ادار‌ه‌کل امور اقتصادی و دارایی فارس و در شهرستان شیراز برگزار گردید.

پیام تبریک نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس  به دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد ایران اسلامی به مناسبت آغاز هفته دولت

1395/6/3 چهارشنبه

پیام تبریک نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس به دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد ایران اسلامی به مناسبت آغاز هفته دولت

بار دیگر هشتم شهریور، سالروز شهادت دولتمردان عمل و اندیشه های سبز، شهیدان رجایی و باهنر که مصداق عینی شیفتگان خدمت به ملت بودند از راه می‌رسد و فضای کشور از عطر دلنشین یاد و خاطره آنان جانی تازه می‌کند.

پیوندها

اخبار

بيشتر

نقشه استان

نقشه استان فارس

گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید

بيشتر

گزارش تصویری

بازديدها

تعداد بازديد اين صفحه: 29574
تعداد بازديد کنندگان سايت: 132815737 تعداد بازديد زيرپورتال: 2229395 اين زيرپورتال امروز: 917 سایت در امروز: 306 اين صفحه امروز: 2

نظر خواهی

میزان رضایت خود را از اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس را بیان فرمائید .
   
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


آخرين ويرايش سایت

سه شنبه 6 مهر 1395 22:20:41
^