نام زیرپورتال :فارس

1396/11/2 دوشنبه

برگزاری هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصاد و دارایی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس؛ هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت امور اقتصاد و دارایی در سال 1396 به ریاست دائی نماینده وزیر و مدیرکل اموراقتصادی و دارایی فارس و رئیس شورا، ترابیان مدیر منطقه ای بورس و دبیر شورا و سایر اعضای شورا در محل اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار گردید.

مدیرکل اموراقتصادی و دارایی فارس در این جلسه بر اهمیت تعامل بین دولتمردان و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  به منظور هم افزایی بیشتر بین دولت و مجلس و پاسخگویی شایسته در کمترین زمان ممکن به درخواستها، سوالات و تذکرهای ملی و منطقه ای مطروحه توسط نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی تأکید نمود و افزود: از این پس هرگونه ارتباط با نمایندگان مجلس با محوریت اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی و با رعایت مفاد دستورالعمل روابط وزارت متبوع و سازمانهای تابعه دولت و مجلس صورت خواهد گرفت و گزارش اقدامات انجام شده و نتایج حاصله نیز به معاونت امور حقوقی و مجلس وزارت متبوع منعکس خواهد شد. وی همچنین لزوم اهتمام بیشتر در راستای بهبود و حفظ انسجام و یکپارچگی در پاسخگویی به مراجعین و ایجاد فضای تعامل با مردم و نهادهای مردمی را توصیه نمود.
رئیس شورا با اشاره به حضور مدیران کل امور اقتصادی و دارایی استانها در جلسات شورای معاونان وزارت متبوع از اعضای شورا خواست گزارش کاملی از عملکرد حوزه تحت مسئولیت خود به همراه موانع، مشکلات، چالشهای موجود و راهکارهای برون رفت از آنها ارائه نمایند.
درپایان سایر اعضای شورا نقطه نظرات خودرا در زمینه ایجاد تعامل بیشتر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ارتباط بین روابط عمومی دستگاههای تابعه و ارائه هرچه دقیق‌تر راهکارهای قابل اجرا برای حل مسائل ومشکلات موجود ارائه کردند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

شعار96
نشانی : شیراز- خیابان طالقانی - اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس تلفن5-07132223632 فکس : 07132222240 پست الکترونیک : daraeifars@mefa.gov.ir
^