نام زیرپورتال :فارس

1397/8/2 چهارشنبه

حضور مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان فارس در نمایشگاه kishinvex2018

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس مرکز خدمات سرمایه گذاری فارس با حضور در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کشور ( kishinvex2018) به معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان و ارائه مزیتها و قابلیتهای فارس در حوزه های مختلف پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی فارس    
مرکز خدمات سرمایه گذاری فارس با حضور در نمایشگاه فرصتهای سرمایه گذاری کشور ( kishinvex2018) به معرفی فرصتهای سرمایه گذاری استان و ارائه مزیتها و قابلیتهای فارس در حوزه های مختلف پرداخت. این رویداد بین المللی که شامل دهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور و پنجمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی است، از30 مهر در مرکز نمایشگاههای بین المللی کیش آغاز به کار نموده و تا 3 آبان برپا می باشد.
در مراسم گشایش این نمایشگاه معاون پارلمانی رییس جمهوری، دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار، مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران، رییس سازمان خصوصی سازی، رییس اتاق بازرگانی، معاون اقتصادی وزارت امور خارجه، استاندار هرمزگان و رییس شورای عالی بیمه مرکزی حضور داشتند.
در اولین روز برگزاری این نمایشگاه، دکتر محمدی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور از غرفه مرکز خدمات سرمایه گذاری فارس بازدید نمود و دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس خلاصه ای از اقدامات و دستاوردهای این مرکز را برای وی تشریح کرد.
در این نمایشگاه 360  شرکت کننده توانمندي هاي خود را در فضايي به وسعت ٢١ هزار مترمربع به نمايش گذاشته اند. برگزاري 28  نشست تخصصي و همايش بين المللي با حضور بيش از 100 سخنران برجسته داخلي و 25 سخنران بلند پايه بين المللي از بخش هاي جنبي اين رويداد بزرگ اقتصادي است. همچنین
50  نفر از ديپلمات هاي کشورهاي مختلف دنيا نيز در كيش اينوكس ٢٠١٨ شركت كرده اند.
از نگاه کارشناسان و صاحب نظران اقتصادی این رویداد فرصتی ارزشمند برای معرفی ظرفیت های گردشگری، تجاری، سرمایه گذاری و صنعتی برای کشور بویزه جزیره کیش است. هنچنین این صاحب نظران معتقدند: حضور اندیشمندان و متخصصان اقتصادی و شرکت های موفق ملی و بین المللی در این رویدار فرصتی مناسب برای هم افزایی و گسترش تعاملات داخلی و بین المللی است. رویداد کیش اینوکس 2018 می تواند همسو با اقدامات دولت در گسترش تعاملات اقتصادی بین المللی، در زمینه جذب سرمایه گذاری های خارجی، دستاوردهای قابل توجهی را به همراه داشته و نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور ایفا کند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

شعار96
نشانی : شیراز- خیابان طالقانی - اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس تلفن5-07132223632 فکس : 07132222240 پست الکترونیک : daraeifars@mefa.gov.ir
^