نام زیرپورتال :فارس
اخبار

1396/12/3 پنجشنبه

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان فارس

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس ؛ مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و سابق اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان فارس با حضور دکتر شهیدی قائم مقام سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور، مهندس رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس، دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس، مدیران عضو شورای هماهنگی دستگاههای تابعه وزارت متبوع در استان و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی در اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی فارس برگزار شد.

در این مراسم، دائی ضمن تشکر از زحمات آقای نامداری سرپرست پیشین اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان، انتصاب آقای هوشمندی مدیر جدید این اداره را تبریک گفت و با اشاره به مسائل و مشکلات موجود خصوصاً وضعیت نامناسب انبارها جهت نگهداری حجم بالایی از کالاهای کشف شده که ناشی از پهناور بودن استان و قرار گرفتن فارس در مسیر ترانزیتی شمال به جنوب کشور می باشد، اظهار امیدواری نمود مدیریت ایشان با توجه به تجارب قبلی، بتواند زمینه رفع مشکلات را فراهم نماید.
معاون استاندار فارس نیز از اقدامات خوبی که در مدت سرپرستی آقای نامداری علیرغم همه محدودیتها صورت گرفته قدردانی نمود و مسئولیت مدیر جدید را با توجه به شرایط خاص استان فارس، بسیار خطیر و حساس دانست. وی با اشاره به دیدگاههای استاندار محترم و نظارت دقیق ایشان بر عملکرد دستگاههای اجرایی اظهار داشت: انتظار داریم اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی از طریق تعامل با دفتر امنیتی و انتظامی استانداری و سایر دستگاههای مرتبط استانی و ملی، از ظرفیتهای موجود در استان، استفاده بهینه را بعمل آورد. مهندس رحمانی لزوم اصلاح قوانین به منظور تسهیل در فروش اموال کشف شده را خصوصاً برای استان فارس در شرایط کنونی بسیار حیاتی دانست و از دکتر شهیدی درخواست نمود تا به طور جدی این موضوع را پیگیری نماید.
در پایان مراسم، حکم انتصاب آقای هوشمندی که از سوی جناب آقای دکتر قسوریان جهرمی رئیس سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور صادر شده بود، به ایشان ابلاغ گردید و همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات سرپرست سابق این اداره قدردانی بعمل آمد. مدیر جدید اداره جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی نیز پس از دریافت حکم، ضمن اعلام برنامه‌ها و تصمیمات خود، از مسئولین حاضر در جلسه خواست وی را در انجام وظایف محوله و دستیابی به اهداف پیش بینی شده یاری رسانند.
 

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
شعار96
نشانی : شیراز- خیابان طالقانی - اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس تلفن5-07132223632 فکس : 07132222240 پست الکترونیک : daraeifars@mefa.gov.ir
^