نام زیرپورتال :فارس
اخبار

1397/3/22 سه‌شنبه

تقدیر وزیر اقتصاد از نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس به جهت موفقیت استان در جلب سرمایه گذاری خارجی

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی فارس ، وزیر اقتصاد در مراسم آغاز بهره‌برداری از شش سامانه خدمت الکترونیکی وزارت اقتصاد از دائی نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان فارس به جهت موفقیت استان در جلب سرمایه گذاری خارجی در سال 1396 تقدیر نمود.

در این آئین ، وزیر اقتصاد هدف از راه‌اندازی این شش سامانه را ایجاد شفافیت و قرارگرفتن مردم در جریان امور بیان کرد و از تمامی دستگاه‌های تابع وزارت اقتصاد که در زمینه‌ی الکترونیکی شدن فعالیت‌های خوبی داشته اند تشکر نمود.

بنا بر این گزارش؛ سامانه  ارتباط مردمی وزارت اقتصاد ، سامانه درخواست وجه الکترونیکی خزانه ، سامانه دادور ،سامانه یاور، سامانه دادخواهی مالیاتی موضوع ماده ۲۵۱مکرر قانون مالیات‌ها ،سامانه تبادل الکترونیکی اسناد و مکاتبات وزارت اقتصاد و سامانه ویدئو کنفرانس وزارت اقتصاد ؛ شش سامانه ای بود که در این مراسم با حضور وزیر اقتصاد رونمایی گردید.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
شعار96
نشانی : شیراز- خیابان طالقانی - اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس تلفن5-07132223632 فکس : 07132222240 پست الکترونیک : daraeifars@mefa.gov.ir
^