نام زیرپورتال :فارس
مدیر کل در رسانه ها

1397/7/16 دوشنبه

روزنامه خبر جنوب: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس از جلب بیش از 30 میلیون دلار سرمایه گذاری در فارس خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی فارس؛ جانشین وزیر در استان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس در مصاحبه با روزنامه خبر جنوب از جلب بیش از 30 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارس خبر داد. وی اظهار کرد جلب این میزان سرمایه گذاری خارجی در استان با وجود تحریم ها، رکود اقتصادی و نوسانات دلار یک رکورد در فارس نسبت به سایر استانها محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی فارس؛ جانشین وزیر در استان و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی فارس در مصاحبه با روزنامه خبر جنوب از جلب بیش از 30 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در فارس خبر داد.

وی اظهار کرد جلب این میزان سرمایه گذاری خارجی در استان با وجود تحریم ها، رکوداقتصادی و نوسانات دلار یک رکورد در فارس نسبت به سایر استانها محسوب می شود.

دائی گفت: 5 طرح سرمایه گذاری خارجی در فارس به تصویب هیئت حمایت از سرمایه گذاری خارجی کشور رسیده که با اجرای این طرح ها 30 میلیون و پانصد هزار دلار  سرمایه خارجی در فارس جذب خواهد شد.

وی با بیان این که سرمایه گذاران خارجی از کشورهای چین، بلژیک و آمریکا هستند، افزود از 5 طرح مذکور، 3 طرح در حوزه تولید انرژی خورشیدی ، یک طرح فرآوری مواد پتروشیمی و یک طرح در حوزه بهداشت و درمان است.

http://www.khabarads.ir/jonoob/archive/1397-7-15/ShowPage.php?View=21-97.7.15-www.khabarAds.com.jpg


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
شعار96
نشانی : شیراز- خیابان طالقانی - اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان فارس تلفن5-07132223632 فکس : 07132222240 پست الکترونیک : daraeifars@mefa.gov.ir
^